Bohumil Navrátil

Principál, majitel a ředitel cirkusu Bob Navarro King. Drezér lvů a koní. Držitel bronzové medaile z mezinárodního cirkusového festivalu Massy za drezuru lvů. Se svou drezurou lvů procestoval celou Evropu a Asii. Vystupoval v největších evropských cirkusech jako je francouzský Pinder, Amar nebo Bouglione.

V roce 1993 založil se svým bratrem Hynkem Navrátilem cirkus Humberto. Cirkus brázdil po Čechách, Slovensku a Rumunsku.

V roce 2011 se Bohumil Navrátil osamostatnil a založil Cirkus Bob Navarro King.

lev
Bohumila Navrátilová

Bohumila Navrátilová

Bohumila Navrátilová. Dcera principála. S tréninkem začala v pěti letech. Vystupovala jako hadí zena,na visuté hrazdě a tanec hula hop. Momentálně její hlavní disciplinou jsou perské tyče s manželem Alexem a akrobacie na vzdušných šálách. Vystupovala také v Itálii, Litvě, Německu, Rakousku a dalších zemích. Od roku 2011 vystupuje s Cirkusem King.

Marie Navrátilová

Marie Navrátilová, nejmladší dcera principála. Odmalička tíhla ke zvířatům zejména ke koním. Její první vystoupení bylo vystoupení na ponících se svým bratrancem Ludvíkem pod uměleckým názvem Helenka a Vašek Humberto. Momentálně vystupuje jako drezérka koní a exotických zvířat a zvířátek z farmy. Vystupovala také v zahraničí, jako je Německo, Holandsko a Francie.

Marie Navrátilová
Karel Navrátil

Karel Navrátil

Karel Navrátil. Syn principála Bohumila Navrátila. Jeho disciplinou je žonglování, a s manželkou Erikou se alternují s Duo Alexei s vystoupením na perských tyčích. Karel se narodil u cirkusu a v manéži vystupuje od deseti let. Vystupoval například v Rakousku, Německu, Itálii, v Estonsku, Holandsku a Belgii. S manželkou Erikou se poznal při angažmá v Estonsku. Od roku 2012 vystupují v Cirkusu King.

Alexej Solomin

Alexej Solomin. Pochází původem z Ruska. V Čechách žije od šesti let. Od šesti let také žil u cirkusu. Alexej je syn známé drezérky koní a olympioničky pocházející z Ruska Natali Rychtarik. V současné době vystupuje se svou partnerkou Bohumilou na perských tyčích a také uvádí celé představení. Vystupoval také v Itálii, Německu, Litvě, Rakousku.

Alexej Solomin
Přejít nahoru