Kontakt

Marie Navrátilová :

telefon +420 602 704 768

Rezervace a informace :

e-mail: info@cirkusking.cz

telefon: +420 725 127 106

63 názorů na “Kontakt”

 1. Hezký den.Navštívili jsme v Poličce vaše vystoupení.Skvělé, krásný zážitek,účinkující, zvířata, kostýmy, souhra,…Prohlídka zvěřince – všude čisto,milo,no paráda! Dechberoucí výkon artisty na laně, Miss Alexis,drezúra lvů, ale vůbec, všechno, všechno bylo super!Děkujeme, buďte zdrávi, ať se vám všem moc daří! Hodně sil a návštěvníků na všech dalších štacích ❤️ Libuše

 2. Magda Sedláčková

  Nádherný zážitek,po 20 letech jsem navštívila zrovna váš cirkus a jedno oko nezůstalo suché ❤️,krásný program ,zábavný,zvířata nádherná, vitální,artisté úžasní hlavně paní Marie 💃 a pán na hrazdě 😱(sebere vám to dech ) a klaun byl nezapomenutelný 😅,mockrát děkujeme i za krásné fotky ,dcera má dnes svátek a byla nadšená,prosím zase se vraťte budeme se těšit na příště 🥰🥰🥰❤️ zdraví Sedláčkovi z Brno Bystrc

 3. Moc hezké vystoupení včera v Bohumíně, syn byl poprvé v cirkuse, prohlídka zvířat, představení 👍👍

 4. Dnešní vystoupení v Českém Těšíně bylo skvělé teprve ve 36 letech jsem se poprvé podíval do cirkusu včetně mých dvou dětí a manželky byli jsme velice spokojení a děti také 😁 opravdu klobouk dolů před vámi jste skvělí držíme palce do budoucna.Ještě jednou děkujeme a zdravíme vás všechny.

 5. Musím Vám poděkovat. Cirkus mám moc ráda a vy jste mě svým představením vystřelili do úplného úžasu. Bavili jsme se, užili si to. Skvěle složený program a klaunské vstupy my vehnaly do očí slzy smíchu. Děkuji za prodloužení života a super zážitek.

 6. Děkujeme za skvělé představení včera v Karviné. Byli jsme nadšeni! A cena za dva dospělé a dvě děti s kupóny 500,- je take velmi příznivá.

 7. Děkuji za skvělý zážitek můj i mých vnoučat. Bylo to nejhezčí cirkusové vystoupení mého života /a že jich bylo/. Bravo a vydržte!!!

 8. Jelikož se řadím už mezi starší generaci a cirkusů jsem viděla nesčetně, mohu zodpovědně prohlásit, že váš cirkus je úžasný. Skvělá výjimečná podívaná a přeji vám moc, aby toto nasazení vydrželo i do budoucna. Všem vám moc děkuji. Iveta

 9. Dobrý den,chtěla bych jít s vnoučkem 5 let,ale nemám tiskárnu abych mohla uplatnit kupon.Mohla bych jej vyfotit telefonem a pak ukázat při vstupu?Děkuji za odpověď Eliška.

 10. Byli jsme v neděli v Opavě ,za mě,moje dítě ,plus další cizí spadlo z horního zábradlí 🙁 ,tatínci to tam znovu nasazovali . Další věc,WC v dezolátním stavu , ale to vše bych přežila ,jinak vystoupení v lidské podobě,artista na konci bomba,nože,oheň,malá slečna ,smekam .Ale zvířata 🙁 .nechápu proč má cirkus toooooolik zvířat,koňů ,lvů,když na to nemá prostory 🙁 .koníci oprátky tak silně upnuté,že nemohli narovnat hlavu ,tudis běhali v krásném poklonu že 🙁 .Potom poděkování jednoho koně ,tedy až mě někdo bude tahat za vlasy na jedné straně hlavy jako paní tahala toho koně ,také se sehnu a pokloním 🙁 . Ovečky 🙁 ,nic nepředvedly a chudáci se trmaci s davem v nakládacích a trpí v klecích ve městech na sluníčku 🙁 .jako kačeny narvané v krabici na kolečkách a poté lítající po skluzavxe ,zřejmě byly také nadšeně a posledni kapka ,šelmy nakonec ,ti byli v takovém stresu ,tak se bály biče ,myslím,že dostávají pěknou sadu aby takhle panackovali ,ty smutné oči z klece ven volaly o pomoc 🙁 a v neposlední řadě ,pan.co zvířata tahal a odváděl z šapitó pryč ,tahal ,zvířaty s ním jít vůbec nechtěla 🙁 .Je mi líto těch zvířat ,v takovém velkém zbytečném množství 🙁 ,se tísni někde v klecích uprostřed města a o těch nakládacích ani nemluvím 🙁 ,v létě v 35 stupních ,fakt se musí asi cítit dobře 🙁 .Ty zvířata mají běhat po loukách a být na čerstvém vzduchu 🙁 a ne tohle 🙁 ,jako ok jeden dva koní ,ale nač takové množství 🙁 .Chtěla jsem ukázat cirkus mě dcerce,ktera byla v cirkusu poprvé ,ale už nikdy více 🙁 .Tohle podporovat nebudu 🙁 .

  1. Cirkus King

   Milá paní Petro.Očividně jste slepá a neviděla vzadu ve zvěřinci prostorné výběhy pro naše zvířáta.Říkáte že ovečky nic nepředvedly.To je možná pravda ale ovečky jsme zachránili před cestou na jatka a rozhodně žádné naše zvíře nežije non-stop v nakláďácích ale mají výběhy a pokud zrovna cirkus není u centra hlavní silnice tak běhají na volno úplně.Vrchol idiotismu je myslet si že šelmy dostávají ,,sadu“.Zkuste uhodit lva a uvidíte co bude.Kačeny stráví v té podle vas krabici přesně pět minut před vystoupením než se přivezou do manéže.Jinak mají velký výběh s bazénkem.Co se týče zábradlí,zabradli je nasazeno jak má být a pokud by nějaké dítě spadlo tak ne vinou zábradlí a kdyby nějaké dítě spadlo z metr půl výšky zcela jistě by jsme se to dozvěděli,takže to ani nezkoušejte.Na WC zapracujeme.Dekujeme a príště doporučíme vzít si brýle a navštívit zvěřinec tedy zázemí zvířat.Pěkný den.

   1. Paní Petro to si snad děláte srandu? Já byl s dcerou na vystoupení ve čtvrtek a musím říct, že to bylo moc hezké. Navíc smekam před účinkujícími stihnou udělat celý program v tak malém množství a to stihnou ještě se věnovat občerstvení. Prostě jedou ty 2:30 na plný plyn. Vystoupení děláno vše s láskou ke zvířatkům.Nevšiml jsem si teda, že by zvířatka byla nějak omezována. Šelmy určitě netrpí, jak tady popisujete. Jsou s cirkusem od malička, takže jsou určitě na to prostředí zvyklé. To stejně bych mohl říct o zvířatech v Zoo. Prostě kdo chce, najde si vždy něco. Vřele vám doporučuji, určitě si nepořízujte pejska, protože by mohl on cvičit s vámi. Jestli někdo zatáhne zvíře, aby mu dal směr je to úplně normální. Líbí se mě, jak si tady strašně u nás hrajeme na nějaké ochránce zvířat,přitom v cirkuse je o zvířátka hezký postaráno. Píšete tady, že jsou v klecích přitom za cirkusem mají velké výběhy. Obětujte 50 korun a běžte se tam podívat. Nemyslím si, jak píšete, že má moc zvířat. Má jich akorát.Cirkus co jsem viděl se mezi městy přesunuje v co nejkratším čase a první je vždy postaráno o zvířátka. Je třeba si o tom přečíst a nebo nemít línou hubu a klidně se poptat. To, že záchody nejsou , jak v hotelu InterContinental se s tím musí počítat. Je to pouze maringotka. Cirkus tady byl vždy a doufám, že i nadále bude. Takové ty kecy, jak by to někdo zakázal je jen rozmazlenost lidí, protože nemají co na práci. Ti lidé se v cirkuse narodili, baví je to,žijou tím je to jejich celoživotní láska. Tak jak je od nás chlapů láska k fotbalu a hokeji. Je třeba se vžít i do jejich kůže, že je to jejich život co je naplňuje.

 11. Dobrý den všem účinkujícím v představení v Moravské Třebové. Dovolím si soukromou recenzi. Neuvěřitelný zážitek, velmi se obdivuji dramaturgii a režii celého představení. Dynamická čísla doprovázená živou kapelou s profesionálním nábojem – odpusťte bývalému učiteli v hudební škole. Preciznost každého detailu u vystupujících dětí, střídání klasické drezury, s moderním uměním, nože a pak strhující pan provazochodec s rockovou kapelou, zde jsem obdivoval pana artistu i kapelu jak jim to vycházelo . Miss Alex sotva uvěřitelné co dokáže tak mladá slečna. Lvi co cvičili sami od sebe pod laskavým dohledem pana ředitele. Drezura koní, poníků a domácích zvířat byla tak pěkná, že se bojím, aby vnuk nevzal slepice útokem. Děkuji a věřte mi budu na vás moc rád vzpomínat a rádi přijdeme znovu.

 12. Dobrý den,
  dnešní vystoupení v Chrudimi bylo opravdu úžasné. Výkony všech aktérů super místy i dech beroucí. Práce se zvířaty parádní a také bylo vidět krásné vzájemné propojení cvičitelů se svými svěřenci. Příjemná rodinná atmosféra byla cítit na každém kroku. Jen tak dál! Ať se vám všem daří a zase se budeme těšit na další vystoupení. Děkujeme

 13. Dobrý den,
  dnešní vystoupení v Chrudimi bylo opravdu úžasné. Výkony všech aktérů super místy i dech beroucí. Práce se zvířaty parádní a také bylo vidět krásné vzájemné propojení cvičitelů se svými svěřenci. Příjemná rodinná atmosféra byla cítit na každém kroku. Jen tak dál! Ať se vám všem daří a zase se budeme těšit na další vystoupení. Děkujeme

 14. Dobrý den,na Vášeň představení v Chrudimi jsem byla se svými dětmi dvakrát.Moc děkujeme.Tak krásné představení jsme již dlouho nezažili.Miss Alexis-úžasná.

 15. Dobrý den.Ještě teď vstřebávám vaše neuvěřitelné vystoupení v Chrudimi.Bylo to dechberoucí od začátku až do konce.Opravdu KLOBOUK DOLU!Líbilo se nám uplně vše,máte to promakaný!Budeme se těšit na příště.❤️

 16. Dobrý den, děkujeme Vám za dnešní strhující vystoupení v Chrudimi.
  Není vůbec nic, co bychom mohli vytknout.
  Velký obdiv máme k Miss Alexis!!!!
  Jste úžasní. Děkujeme!!!!
  Přejeme Vám hodně spokojených návštěvníků.

 17. Hello!
  I propose you make a business with crypto token that runs on the Binance Smart Chain.
  There are 1,000,000 tokens in total.
  -1% daily ROI of up to 365% with recompound and withdrawal
  -Sustainability through transaction tax
  -Referral system and incentives for team building:
  -10% of partner’s deposit
  -5% of partner’s recompound
  -The opportunity to own the first deflationary, fully decentralised income farm.

  Please, message me at
  t.me/Drip_Leaders
  If you are interested in joining!

 18. Dobrý den,
  Cirkus beru jako celoživotní poslání dělat radost zejména dětem.
  Nechci hodnotit vaše představení, ale fakt, že zaměstnaváte lidi, kteří děti záměrně klamou a způsobují záměrně smutek je vypovídající.
  Člověk, říkající si Míšánek, který se pyšní tím, že pro vás pracuje, se nechal objednat jako Mikuláš a v daný den nedorazil.
  To by nebylo nijak tragické, svět je plný podvodníků, ale někdo, kdo od půl třetí do 8mi večer rodiče několikrát ujišťuje, že je 15 minut od nich a že s ním máme na 100% počítat a který pak od půl deváté pokládá telefon se slovy Zase on. (Dovolil jsem se ku zavolat 4x během zmíněných 5ti hodin) je lidská hyena a fakt že pro vás pracuje, pro spolek zjevně slušných lidí, je zarážející. Opravdu se vám divím.

 19. SUPER OBRAT

  Kateřina Gabrielová
  50 min ·
  Ted po ůčasti v cirkuse King , v Benátkách nad Jizerou , jsem si spočítala že je tomu již 27.let , co jsem veškeré cirkusáky nenáviděla a z hloubi duše jimy hluboce pohrdala , tehdy jsem byla svědkem toho jak zvířata fakt tyranským způsobem likvidují , deptají a ničí . Tehdy chudačci měly z té tyranie jíž dennodeně zakoušela i mrtvolné pohledy v očích ,plno ran, jizev, potrhané kůže od fakt hrůzných pomůcek co tehdy na ně ty lidské zrůdy používali
  No a dnes jsem se již potřetí nechal přesvědčit svou dcerkou a poprvé v opravdu velkém cirkuse se spoustou zvířat jsem opět vystoupení navštívila . Tento cirkus se jmenuje KING a provozuje ho rodina Navratilových . Fakt ale fakt smekám a děkuji jak rapidně muj názor změnily . Zvířata plná života , emocí , některá i se smyslem pro humor , motivací byly pamlsky a humorné poznámky jejich chovatelů a ani na takové šelmy jako bengálské lvi žádné biče, žádné tyče s desítky háčky a dalšími desítkami malých podháčků , jako tehdy ti barbaři . Prostě i já velká ochranitelka zvířat , jsem dnes byla naprosto unešená , nadšená a unešená z toho skvělého přístupu této rodiny y všech kolem nich jak krásně se ke svým zvířecím svěřencům chovají , s láskou chovají . S několika z nich jsem se i při své všetečnosti pustila do rozhovoru jímž jsem se snažila prozkoumat co se dalo.

 20. Byl jsem s manželkou a vnoučky na představení v Hostivaři. Především se musí ocenit, že i při velice malé návštěvě všichni makali s úsměvem na plné obrátky. Ono to vlastně ani jinak nejde – neprovádět balancování nebo drezůru lvů na 100% by asi vedlo k maléru. Zaslouží si velké ocenění a ne napadání různými aktivisty. Lvice i ostatní zvířata byla krásná a viditelně dobře udržovaná a určitě ne týraná.

 21. Dobrý den,
  byli jsme na vašem vystoupení na Proseku, moc se nám cirkus líbil, vždy se těšíme, pamatujeme si vás ještě ze společného cirkusu Humberto (na ten také chodíme). Podepsali jsme taky petici proti zákazu drezúry zvířat. Jen nám letos chyběl žonglér, i když byl v programu avízovaný.

 22. Už se těším na vystoupení vašeho cirkusu u nás v Žamberku.A nechápu ty jeblé aktivisty,kteří proti cirkusům protestují.Vždyť cirkusy k naší zemi patří už od nepaměti.Nebýt cirkusů tak by nevznikl ani vynikající seriál Cirkus Humberto.

 23. Jana Burešová

  Dobrý den. Byla jsem včera s vnoučaty na vystoupení v Polici nad Metují. Vystoupení bylo úžasné, profesionální, skvělé! Nejlepší cirkus jaký jsem viděla. Děkujeme Jana

 24. Hi! cirkusking.cz

  We present

  Sending your commercial proposal through the feedback form which can be found on the sites in the contact section. Contact form are filled in by our application and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique increases the chances that your message will be open.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  WhatsApp – +44 7598 509161

 25. Jirka Dušek

  Dobrý den. Ve Vrchlabí po dlouhé době nejlepší cirkus. Nedávno tu cirkus byl…tak pro to asi menší návštěva, škoda těch co zůstali doma. Velmi vřelá atmosféra. Podepsali jsme petici všichni. Upřímně doufám, že pár po pomatených eko-matek nepokazí úžasný kumšt s určitě více než stoletou tradicí. Jirka Dušek s rodinou

 26. Zdravím. Než jsem se stačil rozkoukat a popřát vám úspěšnou premiéru vy už jste na druhé štaci. Tak teď tedy už přeji jen zase úspěšnou sezónu, spoustu spokojených diváků, a dostatek krásných placů. Těším se, že se zase někde potkáme. Láďa „doktor“ PE

 27. Navštivila jsem váš cirkus s vnučkami včera v Benátkách a moc se nám představení líbilo. Obdivuji vaše nasazení a výkony všech! Fascinuje mě naprostá souhra jak při vystoupení, tak při pracích souvisejících se změnou scény. A zvířata vypadají moc dobře, opravdu mají asi výbornou péči.

 28. Juraj Fotul

  Historia cirkusov siaha do rimskych cias. Historia tzv. slobody zvierat a im podobných ma niekolko rokov. Vyznacuju sa hulakanim pred cirkusmi, nicenim cirkusových putacov. O zachrane zvierat ktorých najviac ohrozuju pytliaci nie je ani zmienka.Ak sa nic nebude v tomto smere robit, zvierata budu len na videu. A to milovnik nemôze akceptovat. Majitelia cirkusov patria do kategorie zachrancov zvierat. To ,ze zvierata vystupuju v cirkusoch povazujem za dobru vec, 1)ludia zblízka vidia aj tie zvierata, ktore by vôbec nevidela, 2)je lepsie. ze zvierata cvicia pretoze sa nenudia, co je lepsie ako v ZOO. 3) starostlivost je prikladna. Preto som za vystupovanie zvierat v cirkusoch.

 29. Vcera jsme tam byli nadherna vystoupeni artistu i zvirat fakt je smula ze nescopni chudaci co by se sami neuzivili a ziji z dani dotaci a jinych statnich a nadstatnich loupeži chteji tohle znici
  Proc radsi nechodi nekam pracovat. Umeli by se o zvířata postarT. Umeli by je krmit z toho co si videlaji cirkusaci nejsou tolil on

  Line protoze makaji a stRaji se o zvifata nesedi v kanclu u po itace

 30. 10. 6. 2018, 18:19
  Luboš Máca
  Komu:
  info@cirkusking.com
  Poklona
  Dobrý den.Dnes jsem s celou mojí rodinou navštívil vaše představení.Je to úžasné vystoupení.Obrovský zážitek.Moc vám přeji, aby jste měli vyprodáno, aby lidé chodili a užívali si tu zábavu.Teď když vám píši, pozoruji jak balíte a jedete dál a ač jsem dospělý chlap, je mi z toho smutno že odjíždíte 🙂 Skvělý ………..užasný…….držte se……….

  Děkuji

  Nic víc není třeba

  1. DOBRÝ DEN,MÁME RÁDI VÁŠ CIRKUS A VÍME,ŽE PŘÍŠTÍ TÝDEN BUDETE V PACOVĚ.A PŘED JE NA CESTĚ TÁBOR,MÁM TAM RODIČE,POCHÁZÍM OD TUD ALE S MANŽELEM BYDLÍME V ČB.NECHTĚLI BYCHOM PŘIJÍT I S DĚTMI O VAŠE VŽDY KRÁSNÉ PŘEDSTAVENÍ,TAK SNAD NASHLEDANOU V TÁBOŘE-SLEDUJEME KDE BUDETE.RADĚJI TÁBOR-KDYBY JSTE NÁHODOU VYNECHALI LETOS ČB….? BOHUŽEL NÁM NĚJAK NA POČÍTAČI NEJDE ODESLAT ZPRÁVA PŘÍMO PŘES OUTLOOK EXPRESS.PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ A VYPRODANÉ ŠAPITO.KALISTOVI.

 31. Lenka istvanova

  Dobry den v sobotu v Jaromericich nad Rokytnou jsem byla na vasem predstaveni cirkus king a musim rict ze se mi to opravdu moc libilo. Moc vam za krasne predstaveni dekuji a preji vam at se vam porad dobre dari.

 32. Dobrý den, dnes jsem navštívila s dětmi Vaše představení a bylo to úžasné, profesionální. Moc se nám líbilo. Škoda, že nechodí více lidí na cirkusové představení. Myslím, že hlavní odměnou pro Vás je potlesk. Toto se musí dělat z lásky a ne pro peníze. Přeji vám všem více návštěvníků. Děkujeme a ať se daří.

 33. slava svab

  zhledly jsme vystoupeni s vnučkou v ricanech i ivancicich.jednim slovem profesionalove vnucka i my jsme byly nadseni dekujeme za vase vystoupeni

 34. Dobrý den, navštívili jsme s dětmi představení v Říčanech u Brna a prostě vám musit složit poklonu a poděkovat 🙂 – nádherné a profesionální vystoupení všech ! – nádherná zvířata ! – úžasné kostýmy ! – a i když v hledišti nebylo ten den zrovna plno, tak všichni účinkující předváděli svá čísla jakoby v hledišti seděl minimálně pan prezident ! 🙂 a rozdávali úsměvy a energii
  na všechny strany – opravdu senzační práce a za to vám všem díky !!!
  Lenka s rodinou

  1. Cirkus King

   Dobry den.Moc dekujeme za pochvalu.Vazime si toho.Nashledanou zase nekdy v Ricanech.Vas cirkus King

 35. Cirkus King

  Dobry den.Ano,vytištěné kupóny můžete uplatnit.Foceni je pouze s miniponikem a stojí 100 Kč.Tesime se na Vasi návštěvu.

 36. Dobrý den, ráda bych chtěla zavést děti na cirkus, dnes u nás ve Žďáře nad Sázavou. Když jim zaplatím dvě místa do lóže, mohu uplatnit dva slevové kupony 50kč,když si je vytisknu z vaší stránky? Focení máte s jakými zvířátky a za kolik? děkuji za informace, usnadnilo by mě to otázku peněz, jelikož syn je téměř dvanáctiletý, tak bych je chtěla se sedmiletou dcerou pustit už samotné. Darina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru